Elbląscy przedsiębiorcy dowiedzą się jak
usprawnić sprzedaż w swoich firmach

Z inicjatywy Stowarzyszenia Christophoros i firmy doradczej HybridSolutions, 12 października w Elblągu odbędą się warsztaty dla przedsiębiorców chcących usprawnić sprzedaż w swoich firmach. Partnerami wydarzenia są Elbląska Izba Gospodarcza oraz Elbląski Park Technologiczny.

Co trzeba usprawnić a w co nie warto inwestować czasu i pieniędzy? Na to pytanie szuka odpowiedzi każdy przedsiębiorca, który chciałby zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. Rozpoczęcie drogiej kampanii reklamowej lub wprowadzenie na rynek nowego produktu może być ryzykowne. Dlatego aby podjąć najbardziej korzystne decyzje, warto dokładnie przeanalizować pracę swojej firmy.

Przedsiębiorcom z Elbląga, Trójmiasta i okolic pomogą w tym warsztaty realizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Christophoros i firmy HybridSolutions. W trakcie 4 godzinnego spotkania jego uczestnicy otrzymają możliwość zbadania w jakiej kondycji jest proces sprzedaży w ich firmach, oraz co mogą zrobić aby go usprawnić, korzystając z już istniejących zasobów.

Pracujemy na konkretach – mówi prowadzący warsztaty Oleg Prybyło – Każdy uczestnik będzie z naszą pomocą krok po kroku odkrywał, jaki obszar sprzedaży powinien poprawić w swojej firmie i dlaczego. Przeanalizujemy lejki i ścieżki sprzedaży, podpowiadając w jaki sposób je ulepszyć aby firma mogła sprzedawać więcej – tłumaczy.

Warsztaty będą oparte o Teorię Ograniczeń (TOC) – to metoda zarządzania polegająca na odnajdywaniu wewnątrz firmy ograniczeń, które przesądzają o szybkości sprzedaży i tempie rozwoju przedsiębiorstwa. TOC pomaga również w bardziej dokładnym i terminowym zarządzaniu projektami oraz w podnoszeniu efektywności produkcji.

Chcemy aby przedsiębiorcy z Elbląga i okolic stale rozwijali siebie i swoje firmy – mówi Andrzej Michalczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Christophoros – Ciągłe doskonalenie powinno być częścią naszej misji, którą mamy jako właściciele firm i pracownicy. W ten sposób pracujemy nie tylko dla siebie ale wspieramy rozwój naszego miasta i regionu – dodaje.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą mieli ogląd używanego przez siebie procesu sprzedaży i będą mogli zastosować proste, konkretne i elastyczne usprawnienia, które pozwolą zwiększyć sprzedaż w ich firmach.

Sponsorem i głównym organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Christophoros. Partnerami wydarzenia są Elbląska Izba Gospodarcza oraz Elbląski Park Technologiczny. Warsztaty poprowadzi Oleg Prybyło, właściciel firmy HybridSolutions i portalu SprzedawacWiecej.pl

Udział w warsztatach jest darmowy (koszt organizacji pokrywa Stowarzyszenie Christophoros) po wcześniejszej rejestracji na stronie: sprzedawacwiecej.pl.

HybridSolutions
Christophoros
Elbląski Park Technologiczny
Elbląska Izba Gospodarcza

Warsztaty: Usprawnij sprzedaż w swojej firmie

Termin: 12 października (czwartek), godz. 10:00-14:00
Miejsce: Elbląski Park Technologiczny, ul. Sulimy 1, Elbląg
Dla kogo? Przedsiębiorcy, właściciele firm, handlowcy, szefowie zespołów sprzedażowych, managerowie

Prowadzący Oleg Prybyło: to doświadczony praktyk, od 13 lat zajmujący się zarządzaniem zespołami sprzedażowymi B2B. Zakładał biura handlowe, zarządzał międzynarodowym zespołem doradców sprzedażowych, rozwijał sprzedaż w Polsce i w Europie. Trener biznesu, właściciel firmy HybridSolutions i partner firmy Solutionslab. Doradca certyfikowany przez Akademię TOC Consulting Goldratt Schools. Realizator usprawnień działów sprzedaży i procesów w oparciu o Teorie Ograniczeń TOC. Szczególnie ceniony za praktyczne podejście, wykorzystujące zasoby już istniejące w firmach. W życiu prywatnym obdarzony żoną i pięciorgiem dzieci.

REJESTRACJA

 

Weryfikacja

Masz pytania w sprawie warsztatów? Skontaktuj się z nami: oleg@hybridsolutions.pl; tel. 600 888 862